Katılım

 
1.a. Şirketler Yarışıyor'da yer alacak katılımcı şirketler, turnuva başlangıç tarihinden geriye dönük olarak en az 2 aylık sigortalı çalışanlarını oynatabilir. (Özel Durum; Şirket çalışanı askerlik görevini yapmaya gitmiş olup döndüğü zaman, başka bir firmada çalışmadan aynı firmada SGKlı olarak çalışmaya başlarsa, geriye dönük sigorta aranmaz ancak turnuva tarihi itibariyle SGK zorunludur.)
 
1.b. Grup şirketleri  Şirketler Yarışıyor’a birbirinden bağımsız olarak katılabilecekleri gibi isterlerse beraber katılabilirler. Grup şirketleri, birleşmeleri halinde, organizasyonda çatı grubun adıyla yer alabilecekleri gibi markalarını da kullanabilirler. Bağımsız katılmaları halinde ise bu takımlar ayrı gruplarda yer alır.
 
1.c. Bir şirket, oyuncu kadrosunda franchiselarının çalışanlarını oynatabilir. Bu durumda iki şirket arasındaki franchising sözleşmesi kayıt aşamasında ibraz edilmelidir.
 
1.d. Bir şirket, oyuncu kadrosunda 1 adet resmi sözleşmeli taşeronunun veya 1 adet kendisi adına fason üretim yapan bulunduğu firmanın SGKlı çalışanlarını bulundurabilir. Bu durumda taşeron sözleşmesi veya fason üretim sözleşmesi kayıt aşamasında ibraz edilmelidir.
 
Örnek: Şirket, güvenlik ve temizlik işlerini 2 firmaya taşeron olarak yaptırmaktadır. Bu durumda Şirketler Yarışıyor kadrosunda güvenlik işleri taşeronundan veya temizlik işleri taşeronundan sınırsız oyuncu alabilir. Ancak her iki taşeronundan aynı anda oyuncu alamaz.
 
1.e. Katılımcı Şirketler ilgili branşa ait Resmi Takım Listesi içerisinde stajyer firma çalışanlarını bulunduramaz.
 
1.f. a. Katılımcı Şirketler Resmi Takım Listesi içerisinde profesyonel futbol lisansına sahip oyuncu bulunduramaz. Eski profesyonel futbolcuların kadroda bulunabilmeleri için sözleşme bitiş tarihleriyle turnuva başlangıç tarihi arasında en az 1 yıllık sürenin var olması gerekir.
 
1.f.b. Katılımcı Şirketler Resmi Takım Listesi içerisinde ve faal (vizeli) amatör lisansına sahip oyuncu bulunduramaz. Eskiden bu lisansa sahip olmuş oyuncuların kadroda bulunabilmeleri için en son vize tarihleriyle turnuva başlangıç tarihi arasında en az 1 yıllık sürenin var olması gerekir.
 
1.g. Bir firma sırasıyla,   
Katılım ücreti ödemesini verilen hesaba yaptıktan;
Katılım sözleşmesinin her sayfasını yetkili kişi ıslak imza ve kaşeli olarak kurye veya kargo ile teslim ettikten;
Resmi Takım Listesi yetkili kişi imzalı ve kaşeli olarak elden veya [email protected] adresine taranarak gönderdikten;
Her oyuncunun TC kimlik numaralı nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi fotokopisini;
Her oyuncunun işe giriş bildirgesi;
Her oyuncunun  son 2 aya ait SGK Hizmet Listesi Dökümü;
Şirket imza sirkülerini yolladıktan sonra  Şirketler Yarışıyor resmi katılımcısı haline gelir.
 
1.h. Ödeme, sözleşme tarihini takip eden 7 iş günü içerisinde yapılmalıdır.
 
1.i. Sözleşme ile doğacak damga vergisi, Katılımcı Şirket’e aittir.
 
1.j. Organizasyon komitesi, gerekli gördüğü takdirde turnuvanın yapılacağı tesisleri, belirlenmiş maç yeri, tarih ve saatlerini önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Böyle bir durumda katılımcı takımlar mümkün olan en kısa sürede bilgilendirilecektir.
Başarıyla Gönderildi...
SiziHemenArayalım SİZİ HEMEN ARAYALIM

* Şehir Seçiniz

+90